LABORATORNÍ TECHNIK| SMĚNNÝ PROVOZ

Pracovní náplň

Hledáme pracovníky na pozici LABORATORNÍ TECHNIK.

Pozice obnáší kontrolu kvality výrobků, za pomocí obsluhy měřících přípravků v laboratoři. Není nutné mít zkušenosti z laboratoře, ale pokud je máte, tak to pro Vás bude velkou výhodou. :)

Pozice obnáší práci ve směnném režimu!

Požadujeme

- předchozí praxe v oblasti kvality nutností
- manuální zručnost
- znalost práce s PC
- zkušenosti s prací v laboratoři výhodou!
- OCHOTA PRÁCE VE SMĚNNÉM PROVOZU

Nabízíme

* Odborné a jazykové kurzy,
* Dotované stravné,
* 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc,
* Firemní akce,
* Caffeterie,
* Možnost napracovat si hodiny,
* Pružná pracovní doba, (na některých pozicích)
* Příspěvek na dopravu, (na některých pozicích)
* Životní pojištění/Penzijní připojištění, (na některých pozicích)

Detaily nabídky LABORATORNÍ TECHNIK| SMĚNNÝ PROVOZ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát