Přípravář projektů s angličtinou

Pracovní náplň

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici přípravář projektů s angličtinou. Vhodné i pro šikovné absolventy v oboru strojírenství.

NÁPLŇ PRÁCE:
- příprava a kalkulace projektů, časového harmonogramu
- spolupráce s oddělením nákupu při zajištění subdodávek v rámci projektu
- spolupráce s konstrukčním oddělením při tvorbě technického řešení zakázky
- komunikace se zákazníkem, subdodavateli v průběhu přípravy projektu

Požadujeme

Kandidát by měl splňovat následující kritéria:

- VŠ technického směru (nejlépe strojní)
- znalost práce v AutoCAD (3D výhodou)
- schopnost čtení strojní výkresové dokumentace
- pokročilá znalost AJ podmínkou, další jazyky výhodou
- předchozí praxe v průmyslu výhodou
- zájem pracovat převážně na mezinárodních projektech
- organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, logické uvažování
- schopnost vysokého pracovního nasazení, odolnost vůči stresu
- znalost nástrojů projektového řízení MS Project a SAP výhodou
- základní orientace v normách
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- zázemí a prestiž mezinárodní společnosti
- práce ve zkušeném kolektivu
- standardní zaměstnanecké benefity