TECHNIK/-ČKA LABORATOŘE

Pracovní náplň

Americká společnost se sídlem v okrese Teplice, hledá Technika laboratoře!

Co bude Vaší náplní práce:
- práce v laboratoři s moderní měřící technikou
- zodpovídat a provádět vyhotovení technických měření 3D měřící technikou
- rozměrové a materiálové analýzy, funkční testy
- provádění vstupní a výstupní kontroly komponentů a výrobků podle kontrolního plánu a kontrolních instrukcí
- tvorba příslušných záznamů a reportů
- měření prvních vzorků

Požadujeme

Co požadujeme:
- základní orientace ve fungování systému jakosti (zaveden systém IATF 16949)
- základy měření na CMM (3D souřadnicový měřící stroj)
- čtení výkresové dokumentace
- smysl pro preciznost, přesnost a důslednost
- manuální zručnost
- schopnost týmové práce
- dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, týmovou práci, pečlivost a důslednost
- uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme

* pružná pracovní doba (37,5 h/ týden)
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na dovolenou 1000 Kč
* stravenky v hodnotě 120 Kč
* příspěvek na penzijní připojištění (3% ze základu)
* roční bonus až 10% z roční základní mzdy
* příplatky za noční/ víkendy 20%
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* výuka AJ v pracovní době

Detaily nabídky TECHNIK/-ČKA LABORATOŘE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát