SMĚNOVÝ MISTR ÚDRŽBY | ELEKTRO

Pracovní náplň

Máte zkušenosti jako mistr údržby a nevadí Vám směny? V tom případě pro Vás máme pracovní příležitost nedaleko Ústí nad Labem.

Náplň práce:
- po zaškolení vykonává veškerou údržbu strojního zařízení – preventivní, rutinní, prediktivní příp. v reakci na daný problém
- koordinuje činnosti/přerozděluje úkoly dle aktuálních potřeb výroby
- identifikuje problémy a navrhuje řešení na stávajícím zařízení
- spolupracuje s nadřízeným na nových projektech
- účastní se při pravidelných či plánovaných odstávek výrobního zařízení
- účastní se projektů s cílem zlepšovat spolehlivost a udržovatelnost zařízení
- aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování kvality ve výrobě – dodržování postupů a cílů ISO a TS
- dodržuje zásady BOZP a PO na pracovištích a životního prostředí

Požadujeme

Požadujeme:

- SŠ/SOU technického zaměření
- platná vyhláška 50/§6
- předchozí praxe na obdobné pozici min. 3 roky (výrobní společnost)
- zkušenost s vedením lidí je podmínkou
- znalost čtení technické dokumentace
- aktivní přístup k řešení problémů
- řidičský průkaz sk. B
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

* pružná pracovní doba (37,5 h/ týden)
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na dovolenou 1000 Kč
* stravenky v hodnotě 120 Kč
* příspěvek na penzijní připojištění (3% ze základu)
* roční bonus až 10% z roční základní mzdy
* příplatky za noční/ víkendy 20%
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* výuka AJ v pracovní době

Detaily nabídky SMĚNOVÝ MISTR ÚDRŽBY | ELEKTRO

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát