PRACOVNÍK VÝZKUMU A TECHNICKÉHO SERVISU

Pracovní náplň

Máte alespoň 2 roky praxi v oboru chemie nebo jste právě dostudovali VŠ chemickou? Chcete se zdokonalovat ve svém oboru? Na pozici pracovníka výzkumu a technického servisu hledáme šikovného z vás :-).

Co pracovníka výzkumu a vývoje čeká?
* provádění provozních a modelových zkoušek
* zavádění nových postupů a procesů chemické výroby
* laboratorní ověřování postupů
* analýza souvislosti konkrétních dějů a procesů
* navrhování metod měření a změn v současných technologiích
* zpracovávání výzkumných zpráv a technických podkladů

Požadujeme

Nutné předpoklady pracovníka výzkumu a vývoje:

* ukončené SŠ/ VŠ v oboru chemie
* praxe v oblasti chemie a na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou
* velmi dobré analytické schopnosti
* schopnost rychlé orientace v problematice
* dobrá znalost psané AJ, slovem výhodou

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* pružná pracovní doba s pevnou složkou
* závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
* příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
* zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru
* odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
* příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
* zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel