Technický specialista prototypové výroby

Pracovní náplň

Láká Vás oblast moderní automotive a nemáte problém se dorozumět anglicky nebo něměcky a máte vyhlášku č. 50/1978 Sb. , minimálně §6?

Vaše úkoly:

Vytváření pracovních postupů, plánů údržby a jejich zavádění do systému
- Zajištění procesu systému plánované údržby a preventivních kontrol strojů a zařízení
- Komplexní provádění činností souvisejících se seřizováním, opravami a údržbou přidělených výrobních strojů, přístrojů a zařízení
- Komunikace s dodavateli zařízení, řešení problémů
- Účast na optimalizaci a zavádění nových výrobních procesů
- Interní a externí komunikace o technických otázkách a řešeních
- Zajištění provozních látek, nářadí a dalšího zařízení

Požadujeme

Požadavky:

-Technická VŠ nebo SŠ
- Německý nebo anglický jazyk – komunikační úroveň (němčina je velkou výhodou)
- Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb. , minimálně §6
- Řidičský průkaz – skupina B, aktivní řidič
- Časová flexibilita – cestování do Německa
- Uvítáme zkušenosti: s údržbou, nastavováním strojů a zařízení výrobních linek, elektrickými šroubováky, pájením, zkouškami těsnosti ATEQ, MS Office, SAP, Axalant

Nabízíme

* možnost využití FIREMNÍHO MASÉRA
* práce v čisté automotive výrobě
* týmové prostředí a prima kolegové
* 5 týdnů dovolené
* flexibilní pracovní doba
* 13. a 14. plat
* individuální navyšování mezd, na základě hodnocení
* obědy za 22 – 27 Kč
* odměny za zlepšovací návrhy vypláceny formou Flexipass
* příspěvek na dopravu 3,8 Kč/ km
* příspěvky na penzijní připojištění 800 Kč/ měs.
* možnost využít podnikovou benefit kartu (ZOO, fitcentra, dětské herny apod.) 1x týdně
* vzdělávací kurzy
* firemní akce – volejbalové a nohejbalové turnaje, večírky, florbalové tréninky apod.

Detaily nabídky Technický specialista prototypové výroby

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát