TEAM LEADER | KRUPKA

Pracovní náplň

Ve výrobě na ústecku nám chybí team leader, hledáte změnu a chcete se stát součástí fajn pracovního kolektivu ve velmi zajímavé výrobě?

Co bude mít team leader ve výrobě na starosti:
* řízení výroby jednotlivých výrobních úseků
* vedení a hodnocení podřízených, správa docházky
* kontrola dodržování výrobních postupů a zavedených systémů kvality
* operativní řešení problémů ve výrobě s cílem eliminace zpoždění výroby
* odpovědnost za efektivitu a plnění plánu
* odpovědnost za BOZP na pracovišti a vytíženost všech zamců

Požadujeme

* zkušenosti ve výrobě a s vedením týmu pracovníků ve výrobě alespoň 3 roky
* ochota pracovat na směny
* orientace v technické dokumentaci
* MS OFFICE - využívání tabulek
* vyučení nebo SŠ v technickém oboru, nejlépe elektro

* znalost angličtiny velkou výhodou

Nabízíme

* pracovní doba 37,5 h/ týden
* 25 dní dovolené
* 2% penzijního připojištění
* 80 CZK stravenky/den
* 10% KPI ročně
* další vzdělávání a růst

Detaily nabídky TEAM LEADER | KRUPKA

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát