Celní deklarant

Pracovní náplň

Náplň práce
- včasné zpracování celní dokumentace a zadávání dat do počítače
- získání a zpracování informací z přepravních dokumentů potřebných k celnímu řízení
- sledování a vyhledávání celní dokumentace
- zajištění včasného proclení zboží v souladu s platnými celními předpisy
- komunikace s celním úřadem - vyřizování deklarací
- komunikace se zákazníky a dopravci

Požadujeme

Požadujeme
- minimálně roční zkušenost na této pracovní pozici
- znalost celních předpisů, procesů a systémů
- znalost celní legislativy s ohledem na klasifikaci a původ zboží
- dobré komunikativní dovednosti
- proaktivní přístup
- znalost práce s PC (MS Office - Word, Excel)
- středně pokročilá znalost Aj

Nabízíme

- 13. plat
- jazykové a odborné kurzy
- týden dovolené navíc
- stravenky

Detaily nabídky Celní deklarant

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát