Elektromechanik údržby strojů

Pracovní náplň

Do firmy na Litoměřicku hledám kandidáta na pozici Elektromechanika údržby strojů.

Na denní bázi zajišťovat bezpečnou a ekonomickou realizaci údržby a oprav v souladu s technickými standardy společnosti
Provádění plánovaných a neplánovaných oprav a výměn
Hledání závad a uvádění zařízení do provozuschopného stavu
Provádění inspekčních pochůzek dle daného plánu

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SOU/SŠ vzdělání elektrotechnickou směru
Praxe s elektro údržbou v průmyslovém podniku minimálně 1 rok
Technické myšlení, flexibilita
Ochota učit se
Schopnost práce v týmu
Samostatné rozhodování
Aktivní přístup k práci

Nabízíme

- odměny a bonusy
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na rekreaci
- příspěvek na penzijní/ životní pojištění
- sick day
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a v případě potřeby i příspěvek na relokaci
- zvýhodněné půjčky zaměstnanců
- zdravotní péče - očkování

Detaily nabídky Elektromechanik údržby strojů

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát