Materials Manager pro divizi Filtrace

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta hledám Materials Managea, který bude podřízený vedoucímu dodavatelského řetězce divize bude řídit všechny činnosti související s dodávkami surovin, součástí, vybavení a provozních potřeb divize potřebných k podpoře efektivní výroby a distribuce produktů HIFE. Role bude fungovat na všech místech v divizi a zajistí, aby byly zavedeny nástroje dodavatelského řetězce, včetně plánování a analýzy S&OP, PH Connect, PFEP a MRP, aby se zlepšil zákaznický servis a obchodní výkonnost. Divize má pobočky ve Velké Británii, Nizozemsku, Finsku, Spojených arabských emirátech, Jihoafrické republice, Belgii, Mosambiku a České republice.

Klíčové odpovědnosti zahrnují:
- Vedení robustní implementace a průběžného řízení procesu S&OP v celé divizi s cílem zlepšit služby zákazníkům a aktivně řídit zásoby
- Koordinovat tok materiálu od dodavatele k výrobním a distribučním centrům a zákazníkům k podpoře růstu a prvotřídního zákaznického servisu
- Zajistěte, aby ve výrobních závodech existovaly robustní procesy plánování a plánování
- Vyvinout model PFEP pro optimalizaci toku materiálu napříč výrobními místy
- Řídit a optimalizovat náklady na dopravu a související náklady
- Neustálé zlepšování oddělení materiálů pomocí JDE, PH Connect, Lean a dalších vhodných nástrojů
- Šampion použití PH Connect k zajištění shody s dodavateli a zlepšení dostupnosti materiálu
- Z...

Požadujeme

Požadované kvalifikace, dovednosti a zkušenosti zahrnují:

- Kvalifikovaný na vysokoškolské vzdělání v obchodní / inženýrské disciplíně; s odbornou kvalifikací v oblasti řízení dodavatelského řetězce nebo s jejím cílem
- Předchozí zkušenosti s dodavatelským řetězcem ve velkém objemu, proaktivní výrobní prostředí
- Zkušenosti s vedením v různých zemích
- Jsou vyžadovány důkladné znalosti a porozumění systémům MRP (JDE) a výhodou Logility je výhoda
- Předchozí zkušenosti s implementací vylepšení pomocí nástrojů Lean nebo Supply Chain (S&OP, Kanban, PFEP atd.)
- Silná komunikace a interpersonální dovednosti ovlivňovat a přesvědčovat na všech úrovních organizace.
- Schopnosti projektového řízení a řešení problémů
- Schopnost cestovat za účelem splnění obchodních potřeb je nezbytná

Nabízíme

* 25 dní dovolené
* Čtvrtletní odměny
* Roční červencová mzda se plošně zvyšuje
* příspěvek na dopravu
* Příspěvek na důchod
* Dotované firemní stravování
* příspěvek na důchod / životní pojištění
* Flexipasy
služební automobil i pro soukromé účely
* Výuka, cvičení, zvýhodněné sazby