ZKUŠENÝ OBCHODNÍ REPREZENTANT ÚSTÍ

Pracovní náplň

Jste zkušení obchodníci, ideálně se zaměřením na chemii? Pokud k tomu hovoříte anglicky tak, že nemáte problém se domluvit se svými obchodními partnery, rádi Vás přivítáme v tradiční společnosti v srdci Ústí :-).

Čeká Vás:
* prodej chemických komodit
* tvorba podkladů pro uzavírání obchodních smluv
* péče o stálé, zejména zahraniční, zákazníky a udržování obchodních vztahů
* vyhledávání nových obchodních příležitostí, rozšiřování prodejní sítě
* reporting ohledně plnění potřeb zákazníka
* plánování tržeb, monitoring a analýza trhu

Požadujeme

Požadujeme:

* SŠ/ VŠ vzdělání nejlépe obchodního zaměření
* předchozí praxe obchodníka, ideálně v chemickém průmyslu, alespoň 3 roky
* praxe v prodeji B2B velkou výhodou!
* zájem o obchod, obchodní duch
* ochota cestovat do zahraničí, aktivní řidič
* anglický jazyk na bázi každodenního využití, další jazyk výhodou
* znalost Microsoft Office, Word, Excel - kontingenční tabulky

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* pružná pracovní doba s pevnou složkou
* závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
* příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
* zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru
* odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
* příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
* zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel