OBCHODNÍ REPREZENTANT (CHEMIK) - ÚSTÍ

Pracovní náplň

Jsi absolvent chemického oboru a láká Tě obchod? Právě Tebe hledáme!

Čeká Tě:
* prodej chemických komodit
* tvorba podkladů pro uzavírání obchodních smluv
* péče o stálé, zejména zahraniční, zákazník, udržování obchodních vztahů
* vyhledávání nových obchodních příležitostí, rozšiřování prodejní sítě
* reporting ohledně plnění potřeb zákazníka
* plánování tržeb, monitoring a analýza trhu

Požadujeme

Nemusíš být nutně absolvent, zkušenostem se určitě bránit nebudeme. Je pro nás důležité:

* SŠ/ VŠ v oblasti chemického, obchodního nebo technického oboru
* obchodní duch, ochota učit se novým dovednostem
* praxe v prodeji B2B velkou výhodou!
* anglický jazyk na úrovni bezproblémové komunikace, další jazyk výhodou
* ochota cestovat do zahraničí, aktivní řidič
* znalost Microsoft Office, Word, Excel - kontingenční tabulky

* ZKUŠENOSTI Z OBLASTI EPOXIDOVÝCH ČI ALKYDOVÝCH PRYSKYŘIC VELKOU VÝHODOU!!!

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* pružná pracovní doba s pevnou složkou
* závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
* příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
* zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru
* odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
* příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
* zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel