LOGISTIKA PRO POKROČILÉ V KLÁŠTERCI! 40 - 60 000 Kč/měs.

Pracovní náplň

Máme tu příležitost pro ostřílené logistiky - specialisty, kteří se nebojí stát v čele skupiny logistiků. Budete se pohybovat po čisté výrobě a po náročné práci se třeba skočíte nechat namasírovat k našemu firemnímu masérovi :-).

Váš denní chléb bude spočívat v komunikaci se zákazníky i dodavateli, a to převážně v cizím jazyce. Požadavky zákazníků i možnosti dodavatelů, včetně interní kvality budete vyjadřovat v podobě výrobního plánu a tím podporovat celou výrobu. Rovněž se budete zabývat problematikou výrobních zásob.

A to vše hravě zvládnete během flexibilní pracovní doby :-).

Požadujeme

Projdete sítem našich požadavků? Věříme, že ano! Jsou následující:

* zkušenosti z logistiky/ plánování v délce minimálně 5 let, ideálně automotive
* přirozená autorita, pokud máte zkušenosti s vedením menšího týmu lidí, bude to velké významné plus!
* plynulá komunikace v AJ nebo NJ - budete hovořit i psát denně
* znalost SAP je pro tuto pozici podmínkou
* MS OFFICE na úrovni vytváření kontingenčních tabulek

Nabízíme

* možnost využití FIREMNÍHO MASÉRA
* práce v čisté automotive výrobě
* týmové prostředí a prima kolegové
* 5 týdnů dovolené
* flexibilní pracovní doba
* 13. a 14. plat
* individuální navyšování mezd, na základě hodnocení
* obědy za 22 – 27 Kč
* odměny za zlepšovací návrhy vypláceny formou Flexipass
* příspěvek na dopravu 3,8 Kč/ km
* příspěvky na penzijní připojištění 800 Kč/ měs.
* možnost využít podnikovou benefit kartu (ZOO, fitcentra, dětské herny apod.) 1x týdně
* vzdělávací kurzy
* firemní akce – volejbalové a nohejbalové turnaje, večírky, florbalové tréninky apod.