Pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: Práce v pečovatelské službě - jedná se o práci v terénu, přímo v domácnostech uživatelů z Kutné Hory a okolních obcí, ve všední dny a v případě potřeby i o víkendu, rozvoz a donáška obědů, pomoc při úkonech péče o vlastní osobu - pomoc při osobní hygieně, oblékání, pomoc při podávání jídla a pití, polohování, pomoc při použití WC, péče o domácnost klientů - úklid, nákupy, praní a žehlení prádla, doprovod k lékaři, na úřady apod. Práce v sociálně aktivizační službě pro seniory a osoby se zdravotním postižením, příprava a realizace aktivizačních činností pro uživatele služby. Dále: administrativa související s poskytováním obou služeb (zápisy o provedených úkonech, práce s dokumentací uživatelů) a s provozem střediska, účast na poradách, supervizích, povinném vzdělávání. Požadavky: SŠ s maturitou, případně SOU, rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách výhodou, ne podmínkou, zkušenosti s prací v sociálních službách výhodou, řidičský průkaz sk. B a aktivní řidič PODMÍNKOU!!, ochota a schopnost poskytovat pomoc při osobní hygieně i u inkontinentních osob PODMÍNKOU!!, pozitivní vztah k seniorům a osobám se zdravotním handicapem, ochota pracovat v případě potřeby i o víkendu, trestní bezúhonnost, schopnost týmové spolupráce, spolehlivost, samostatnost, práce s PC na uživatelské úrovni, příjemné vystupování, empatie, odolnost vůči stresu, trpělivost. Nabízíme: práci na plný úvazek na dobu určitou 1 rok (možnost prodloužení), předpokládaný nástup: říjen - listopad 2019, pracovní doba: flexibilní, závislá na provozní době a rozpisu služeb, dobré