NÁKUPČÍ S AJ/NJ | PRACHATICKO

Pracovní náplň

Firma potřebuje vyrábět, ale musí být z čeho, že? Proto hledáme do našeho týmu poslu na pozici NÁKUPČÍ! Máš už s nákupem ve výrobní společnosti zkušenosti a domluvíš se bez problémů anglicky nebo německy? Tak by tahle příležitost mohla být přímo pro tebe!

Jako NÁKUPČÍ budeš mít na starosti:
- zodpovědnost za nákup materiálu pro výrobu
- správu portfolia dodavatelů a jejich hodnocení
- spolupráci a podporu pro referenty nákupu
- denní komunikaci v cizím jazyce
- běžnou související administrativu

Požadujeme

- předchozí praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě
- komunikativní AJ či NJ
- pokročilá znalost balíčku MS Office (Excel)
- analytické myšlení
- pečlivost
- znalost SAP VÝHODOU

Nabízíme

5 týdnů dovolené
finanční bonusy
pružná pracovní doba + možnost home office
příspěvek na stravování
příspěvek na dojíždění
příspěvek na penzijní připojištění
jazykové a odborné vzdělávání
firemní doprava

Detaily nabídky NÁKUPČÍ S AJ/NJ | PRACHATICKO

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát