SPECIALISTA BOZP, PO A ŽP | ČESKOKRUMLOVSKO

Pracovní náplň

V našem týmu máme volné místo pro nového kolegu/kolegyni! Můžeš to být právě ty, pokud máš alespoň krátkou předchozí zkušenost v oblasti BEZPEČNOSTI PRÁCE, POŽÁRNÍ OCHRANY ČI ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ.

Na pozici SPECIALISTY BOZP, PO A ŽP tě bude čekat:
- zabezpečování úkolů v oblasti ŽP dle platné legislativy (odpadové hospodářství, ochrana ovzduší a vodního hospodářství, chemické látky, ...)
-zodpovědnost za ochranné pracovní pomůcky
- úzká spolupráce s externími dodavateli služeb
- spolupráce na interních auditech (BOZP, ISO)

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání
- pokročilejší znalost AJ či NJ
- alespoň 1 rok praxe v oblasti BOZP/ŽP
- znalost balíčku MS Office
- pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

5 týdnů dovolené
finanční bonusy a prémie
stravování ve firmě zdarma
příspěvek na dojíždění
příspěvek na penzijní a životní pojištění
příspěvek na sport a kulturu

prémie na dovolenou a vánoce
příspěvek na životní pojištění
příspěvek na jazykové kurzy
příspěvek na školení a kurzy
příspěvek k životnímu jubileu
věrnostní příspěvek za odpracovaná léta u firmy
finanční podpora při dlouhodobé nemoci

Detaily nabídky SPECIALISTA BOZP, PO A ŽP | ČESKOKRUMLOVSKO

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát