PLÁNOVAČ VÝROBY | SUPER BENEFITY

Pracovní náplň

Pro výrobní firmu v Českých Budějovicích hledáme PLÁNOVAČE VÝROBY.

Na této pozici Vás bude čekat zpracování výrobních zakátek a plánování výroby na základě dostupných kapacit.

Jak bude vypadat Váš pracovní den?
- Budete zodpovědní za plánování zakázek a přípravu výrobního plánu.
- Nemine Vás určování pořadí zakázek a jejich prioritizace.
- Spolupracovat budete úzce s oddělením zákaznického servisu.

Firma nabízí flexibilní pracovní dobu a spoustu benefitů, které bohatě přispívají k vyváženému balancu osobního i pracovního života.

Požadujeme

- Anglický jazyk alespoň na úrovni B1
- Zkušenosti s plánováním výroby, případně praxe v oblasti logistiky
- Uživatelská znalost MS Office, zejména Excel
- Znalost SAP (modul PP) bude velkou VÝHODOU

Nabízíme

- stabilní zázemí nadnárodní společnosti
- práci v centru Českých Budějovic
- dobré finanční ohodnocení
- flexibilní pracovní doba
- bonus ročně až 28 tis. Kč
- 5 týdnů dovolené
- možnost osobního i profesního růstu
- příjemné pracovní prostředí
- mobilní telefon
- BENEFIT+ karta na masáže, wellness, zboží z lékáren, knihy, cestování, aj. (roční příspěvek 4 500 Kč)
- fitness centrum v areálu zadarmo 1x denně, možnost MultiSport karty
- akce pro zaměstnance (sportovní turnaje, kulturní akce atd)
- odměny při životních a pracovních jubileích

Detaily nabídky PLÁNOVAČ VÝROBY | SUPER BENEFITY

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát