ELEKTRIKÁŘ | PO - PÁ 2 SMĚNY | AŽ 40 000 KČ

Pracovní náplň

Zajímá Tě práce v oblasti elektroúdržby? Máte platnou vyhlášku a chuť pracovat ve fajn menším kolektivu? Do výrobní firmy hledáme ELEKTRO-ÚDRŽBÁŘE!

Pošli nám životopis a rádi se ti ozveme!

Náplň práce:
- spolupráce s kolegy z ostatních oddělení
- elektroúdržba ve výrobním provozu - prevence strojů a další operativa
- evidence údržby a zaznamenávání do interního systému
- mnoho dalšího

Požadujeme

- platná vyhláška 50/1978 Sb. min. §6
- základní znalost práce na PC (MS Office,evidence servisu strojů)
- technické myšlení, samostatnost
- práce ve 2 směnném provozu (ranní, odpolední)
- řidičský průkaz B výhodou

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- pravidelné navyšování mezd
- stravování v závodě
- firemní produkty - vzorky a jejich zvýhodněná koupě

Detaily nabídky ELEKTRIKÁŘ | PO - PÁ 2 SMĚNY | AŽ 40 000 KČ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát