SMĚNOVÝ MISTR VÝROBY| 3 SMĚNY

Pracovní náplň

Chcete se stát součástí příjemného kolektivu? Obsazujeme pozici SMĚNOVÉHO MISTRA! Hledáme člověka s pozitivním přístupem a ochotou na sobě pracovat :)

Pozice MISTR VÝROBY bude obnášet:
- Vedení a koordinace podřízených pracovníků
- Školení nových zaměstnanců
- Kontrola dodržování výrobních postupů
- Kontrola dodržování BOZP
- Spolupráce s dalšími odděleními (kvalita, údržba, logistika)
- Zodpovědnost za plnění stanovených cílů výroby

Požadujeme

MISTR VÝROBY, kterého hledáme musí splňovat:

- SOU/ SŠ technického směru
- Zkušenosti s vedením pracovního týmu
- Ochota pracovat na 3 směny
- Komunikační dovednosti, organizační schopnosti, spolehlivost, loajalitu

Nabízíme

- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec zákona
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Příspěvky na rekreaci a kulturu
- Průběžné interní a externí školení
- Výkonstní bonus
- Stravování

Detaily nabídky SMĚNOVÝ MISTR VÝROBY| 3 SMĚNY

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát