REFERENT KVALITY | BEZ PRAXE | RODINNÉ PROSTŘEDÍ | 30 000 KČ

Pracovní náplň

Máš teamového ducha? Jsi spolehlivý, pracovitý a technicky zdatný? Rád bys pracoval ve firmě, kde jsou fajn vztahy na pracovišti? Potom se nám ozvi, vše tě rádi naučíme!

Hledáme záskok za MD na 3 roky s možností prodloužení smlouvy!

Práce je vhodná jak pro muže, tak pro ženy.

Co tě čeká?
- Kontrola těsnosti výrobků
- Spolupráce s výrobou - kontrola ve výrobě
- práce s počítačem a interním systémem pro měření výrobku
- Zápis dat
- Kontrola ve výrobě - zda jsou výrobky v pořádku

Požadujeme

- SŠ vzdělání technického zaměření
- spolehlivost a aktivní přístup
- teamovost
- Znalost MS Office
- AJ nebo NJ - základy

Nabízíme

- mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností
- 13. plat
- příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání
- dotované stravování
- 5 týdnů dovolené
- menší společnost s rodinnou atmosférou a fungujícími vztahy na pracovišti

Detaily nabídky REFERENT KVALITY | BEZ PRAXE | RODINNÉ PROSTŘEDÍ | 30 000 KČ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát