PLÁNOVAČ VÝROBY | až 40 000 Kč

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s plánováním výroby či řízením interní materiálové logistiky?

Skvělé! Hledáme PLÁNOVAČE VÝROBY, který bude mít na starosti:
- sestavování a následné hodnocení dlouhodobých výrobních plánů
- kontrolu expedičních termínů
- prioritizaci výrobních zakázek
- přebírání a kontrolu úplnosti výrobní dokumtnace
- řízení inventur a spolupráce s pracovníky logistiky

Pošlete nám svůj životopis nebo si zavolejte o více informací na 724 404 390.

Požadujeme

- Minimálně SŠ vzdělání
- Zkušenosti s plánováním výroby nebo řízení interní materiálové logistiky
- Dobrá znalost MS Office

Nabízíme

Pololetní bonusy
Služební telefon a počítač
Pracovní smlouva na dobu NEURČITOU
Příspěvek na stravování
Příspěvek na dopravu
Vzdělávací kurzy
Dovolená nad rámec zákonna
Zvýhodnění mobilní tarif

Detaily nabídky PLÁNOVAČ VÝROBY | až 40 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát