PROCESNÍ TECHNOLOG | AŽ 55 000 Kč

Pracovní náplň

Máš vzdělání technického směru? Znáš principy štíhlé výroby? Umíš dotahovat věci do konce a ve výrobním procesu tě nevíce zajímají jeho slabá místa a hledání možností jejich zlepšení?

Jako PROCESNÍ TECHNOLOG budeš mít na starosti:

- Optimalizovat procesy
- Řídit a hodnotit zlepšovací návrhy
- Spolupracovat na projektu digitalizace výroby
- Spolupracovat na investičních projektech
- Standardizovat procesy z úhlu kvality a bezpečnosti

Požadujeme

- Min. SŠ vzdělání - preferované strojního či technického směru
- Znalost principů štíhlé výroby (DMAIC, Kaizen, MUDA, 6sigma, TPM, FMEA)
- předchozí praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- 13. plat, 14. plat
- měsíční a čtvrtletní odměny
- odměny za věrnost firmě
- týden dovolené navíc
- pružná pracovní doba
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- bankovní účet zdarma

Detaily nabídky PROCESNÍ TECHNOLOG | AŽ 55 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát