IT TESTER | HOME OFFICE

Pracovní náplň

Láká tě svět IT? Máme pro tebe startovací pozici TESTERA! Těšit se můžeš na kancelář v Budějcích a naplno práci z domova, pokud budeš chtít.

Co ale tvá pracovní náplň? Bude o:
- Testování funkčnosti a byznys logiky firemních webových aplikací (formuláře, intranet, zákaznická rozhraní apod.)
- Reportingu
- Tvorbě a aktualizaci dokumentace

Chceš vědět víc? Ozvi se nám! Můžeš zavolat na 720 748 828 nebo napsat na jan.laluch@grafton.cz.

Požadujeme

- Analytické a logické myšlení
- Angličtina výhodou, nikoliv podmínkou
- Samostatnost, pečlivost
- Představa, jak fungují internetové a webové služby
- Základy programování a databází výhodou
- Zkušenost s automatizací testů velkou výhodou

Nabízíme

- Týden dovolené navíc
- Full remote-work
- Sick days
- Stravenky
- Notebook