IS/IT ADMIN JUNIOR | ŠANCE PRO ABSOLVENTY

Pracovní náplň

Absolventi a nadšeni do IT, přicházíme s pozicí juniorního IS/IT ADMINA! Jestli máte alespoň základní povědomí o fungování internetových služeb angličtinu především písmem, čtěte dál!

Náplň práce:
- Správa webových, databázových, e-mailových a jiných serverů především Windows a/nebo Linux
- Správa cloudové infrastruktury
- Poskytování podpory při řešení problémů reportovaných zákazníky či odděleními v rámci firmy
- Po zapracování (placená) pracovní pohotovost

Pro více informací volejte na 720 748 828, pište na jan.laluch@grafton.cz nebo zareagujte na tento inzerát.

Požadujeme

- Alespoň SŠ vzdělání, nejlépe IT směru
- Angličtina na úrovni cca B1
- Obecná představa, jak fungují internetové služby (TCP/IP)
- Zkušenosti s instalací Windows serveru nebo Linuxu
- Víte, co je to IIS nebo Apache
- Už jste někdy slyšel/a o MSSQL/MySQL

Nabízíme

- Týden dovolené navíc
- Stravenková karta
- Sick days
- Vzdělávací kurzy

Detaily nabídky IS/IT ADMIN JUNIOR | ŠANCE PRO ABSOLVENTY

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát