VEDOUCÍ MEZINÁRODNÍHO TÝMU | správa dat

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s vedením lidí a domluvíte se anglicky? Laká Vás práce v mezinárodním týmu?

Pošlete nám svůj životopis! Hledáme VEDOUCÍHO MEZINÁRODNÍHO TÝMU, který se stará o správu dat v systému SAP.

Jak by vypadala Vaše práce?
- Budete řídit tým zhruba 6 administrátorů, kteří pracují po celém světě a mají na starosti správu businessových dat v systému SAP.
- Komunikovat budete s kolegy primárně v angličtině.
- Budete zadávat, kooordinovat a kontrolovat práci podřízených.
- Čeká Vás dohled a kontrola správnosti zadání dat.
- Budete zaučovat a školit nové členy týmu.
- Nemine Vás reporting a příprava zejména prodejních a marketingových dat pro management společnosti.

Pokud máte rádi výzvy a láká Vás práce v nadnárodní společnosti, pošlete nám svůj životopis v angličtině. Pro více informací o pozici si můžete zavolat na číslo 724 404 390.

Požadujeme

- VŠ vzdělání nebo relevantní praxe (alespoň 3 roky)
- Velmi dobrý znalost AJ (úroveň B2)
- Zkušenosti s vedením týmu
- Znalost SAP a MS Office (zejména Excel)
- Zkušenosti s prací v mezinárodním týmu

Nabízíme

- 13. plat
- Stravenky
- Příspěvek na dopravu
- 25 dní dovolené
- Sick day
- Jazykové kurzy
- Flexibilní pracovní doba
- Občasný Home Office
- Kanceláře v centru města
- Parkování zdarma v centru města