OPERÁTOR CALL CENTRA | zkrácený pracovní úvazek

Pracovní náplň

Hledáte zajímavou práci v centru Českých Budějovic? Baví Vás komunikace se zákazníky a nebojíte se ani přímého prodeje?

U nás Váš nečeká prodej hrnců ani finančních produktů. :-) Komunikovat budete s našimi stálými zákazníky, případně oslovovat nové potenciální s nabídkou kancelářských potřeb.

Jsme stabilní dodavatel kancelářských potřeb s velmi dobrou pověstí a tak se nemusíte bát nepříjemných telefonátů a naštvaných zákazníků.

Se zákazníky budete komunikovat po telefonu či emailu. Čeká Vás také drobná administrativní agenda a spolupráce s kolegy.

Těšit se můžete na pracovní dobu pouze od 8 do 16 hodin a v pátek jen do 13:00!

Požadujeme

- Uživatelská znalost PC
- Velmi dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti
- Příjemné vystupování

Nabízíme

Provize z prodeje
Dřívější páteční odchody domů