VEDOUCÍ DOPRAVY | auto k soukromým účelům

Pracovní náplň

Máte praxi s vedením podřízených a zkušeností s vedením dopravy, či logistiky?
Dejte nám o sobě vědět!

Hledáme VEDOUCÍHO DOPRAVY, který bude koordinovat práci cca 15ti zaměstnanců oddělení.

Konkrétně budete:
- Rozhodovat o nasazení dopravních strojů a mechanizací stavebních zakázek
- Sledovat vytíženost mechanizmů
- Organizovat chod dílny, plán oprav, evidenci nákladů a sledování efektivity provozu
- Odpovídat za provádění STK, kontrol tachografů a ostatních dokladů k vozidlům
- Školit pracovníky

Požadujeme

Co k tomu potřebujete?

- předchozí praxi např. na pozici: technik dopravy, dispečer, logistik
- zkušenost s vedením menšího kolektivu lidí
- řidičský průkaz B
- uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

- služební auto k soukromým účelům,
- čtvrtletní odměna za osobní ohodnocení
- roční odměna navázaná na výsledky společností
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování a životní pojištění