ZÁKAZNICKÁ KVALITA S NJ junior, 40 000 Kč/měs.

Pracovní náplň

Mluvíš německy? Jsi komunikativní, máš technické vzdělání a láká tě uplatnění v kvalitě výrobní firmy?
Ozvi se!

Tvým hlavním úkolem bude udržovat kontakt se našimi klíčovými zákazníky
Budeš zjišťovat jejich požadavky a aktualizovat zákaznické portály
Dostaneš na starost také zákaznické reklamace, kterých řešení budeš hledat
Naučíš se pracovat s 8D reporty, FMEA, PPAP
Časem budeš provádět procesní a produktové audity

Požadujeme

A co k tomu budeš potřebovat?
- VŠ technické vzdělání
- Velmi dobrá znalost NJ – budeš jí používat každý den
- Komunikativní AJ – je to náš korporátní jazyk, určitě využiješ, ale přivřeme oko na gramatické chyby
- Schopnost čtení technické dokumentace
- Zájem o uplatnění v kvalitě

Nabízíme

- zázemí silné mezinárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu a ubytování