IT SPECIALISTA, až 60 000 Kč

Pracovní náplň

Jsme velká výrobní společnost na Prachaticku a jsme protkaní sítí... IT sítí :-)

Hledáme IT SPCIALISTU se zaměřením na správu IT infrastruktury.

Vaší prací bude:
- správa Windows serveru
- podpora koncových uživatelů, řešení problémů spojených se sítí (LAN/WAN a další síťové prvky jako switche, firewally aj.)
- správa IT infrastruktury
- spolupráce na interních projektech v oblasti IT
- komunikace se zaměstnanci uvnitř společnosti

Požadujeme

Vzdělání IT směru
Komunikativní AJ nebo NJ, obrovskou výhodou bude znalost obou jazyků
Zkušenosti s podporou uživatelů a adminsitrací uživatelských serverů
Znalost síťových prvků

Nabízíme

- příspěvek za docházku, výkonností prémie
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování
- možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění

Detaily nabídky IT SPECIALISTA, až 60 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát