OSOBNÍ ASISTENT PRO HANDICAPOVANÉHO MUŽE | PÍSEK

Pracovní náplň

Do písecké firmy hledáme nového člověka na pozici OSOBNÍHO ASISTENTA pro handicapovaného muže. Hledáme člověka jak na plný úvazek, tak formou BRIGÁDY!

Co takový osobní asistent bude dělat?
- Asistovat při běžných denních činnostech
- Převážet svého šéfa automobilem
- Doprovázet na úřady, do restaurací, na kulturní akce
- Asistovat také o víkendech (1-2 víkendy v měsíci)

Mzdově se pohybujeme mezi 30 000 a 35 000 Kč měsíčně, ale vzhledem k nočním a víkendovým příplatkům si můžete vydělat ještě víc.

Zajímá vás více? Reagujte!

Požadujeme

- SŠ vzdělání
- ŘP sk. B, aktivní řidič
- Fyzická zdatnost (práce s těžkými břemeny)
- Diskrétnost
- Spolehlivost

Nabízíme

- Stravenky
- Příspěvek na penzijní připojištění

Detaily nabídky OSOBNÍ ASISTENT PRO HANDICAPOVANÉHO MUŽE | PÍSEK

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát