MANAŽER KVALITY|POTRAVINÁŘSTVÍ| od 50 000 Kč

Pracovní náplň

Máš zkušenosti s kvalitou v potravinářství? Orientuješ se v nástrojích kvality a domluvíš se anglicky?

Pak hledám právě TEBE!

ZAŠLI nám svůj životopis nebo pro více informací volej 606 670 521

Požadujeme

- vzdělání v oblasti kvality/technologie potravin nebo podobný obor
- AJ pro denní pracovní využití (emaily, telefonáty), NJ výhodou
- znalost nástrojů kvality IFS, BRC, HACCP, ISO
- orientace v legislativě týkající se potravinářské výroby výhodou, není podmínkou
- zájem podílet se na inovacích
- ŘP sk. B
- ochota ke služebním cestám do zahraničí

Nabízíme

- auto i k soukromým účelům
- 5 týdnů dovolené
- notebook, mobilní telefon
- příspěvek na stravování (formou stravenek)
- příspěvek na penzijní připojištění
- jazykové vzdělávání

Detaily nabídky MANAŽER KVALITY|POTRAVINÁŘSTVÍ| od 50 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát