NÁKUPČÍ s AJ, 36 000 Kč

Pracovní náplň

Máte zájem o uplatnění v oblastí nákupu? Umíte navíc anglicky? Ozvěte se nám, hledáme NÁKUPČÍHO!

Co bude Vaší náplní práce?
- Objednávání výrobních materiálů pro výrobu dle aktuálního výrobního plánu
- Management dodávek u svěřeného portfolia dodavatelů
- Komunikace s dodavateli z EU a Číny
- Organizace přeprav, příprava podkladů k proclení zboží
- Kontrola chybějících dílů, urgence zpožděných dodávek
- Údržba dat v systému (materiály a dodavatelé)

Požadujeme

- Angličtina miň. B2 pro komunikaci se zahraničními dodavateli
- Uživatelská znalost MS Office (Excel, Powerpoint, Teams)
- Organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
- Samostatnost a zodpovědný přístup
- Přechozí zkušenosti na obdobné pozici z výrobní společnosti výhodou

Nabízíme

13. plat
25 dní dovolené
po zapracování možnost částečného home-office (2 dny v týdnu)
super šéf a fajn pracovní kolektiv (nejsme velký korporát)
závodní stravování
příspěvek na penzijní spoření po roce zaměstnání
smlouva na dobu neurčitou
jazykové kurzy poskytované společností
služební notebook a telefon

Detaily nabídky NÁKUPČÍ s AJ, 36 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát