MANAŽER FINANČNÍHO CONTROLLINGU S AJ

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s vedením oddělení Financí, Controllingu a IT? Domluvíte se anglicky?

Pak hledám právě VÁS!

Vaší pracovní náplní bude především zajištění procesů na výše zmíněných odděleních, koordinace měsíčních a ročních závěrek. Koordinace a aktualizace finančních plánů a komunikace napříč firemní strukturou.

Zašlete svůj životopis! Hledáme FINANČNÍHO CONTROLLERA!

Více informací na tel. čísle +420 606 727 618!

Požadujeme

miň. SŠ vzdělání
Praxe v oblasti controllingu min. 5 let
AJ na komunikativní úrovni
Znalost MS Office, SAP
Znalost US GAAP
Zkušenosti s vedením týmů (např. na oddělení Finance, Controlling, IT)
Organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- výkonnostní prémie, prémie za přítomnost
- podíl na hospodářském výsledku společnosti
- příspěvky na životní popř. penzijní připojištění
- příspěvky na ubytování nebo dojíždění
- silná podpora jazykového a profesního vzdělávání
- dotovaní stravování
- firemní svozy

Detaily nabídky MANAŽER FINANČNÍHO CONTROLLINGU S AJ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát