CNC OPERÁTOR | minimální zkušenosti | 30 000 Kč

Pracovní náplň

Nabízíme pracovní pozici CNC OPERÁTORA. Šanci dostanou všichni i bez technického zaměření, stačí chtít. Práce přímo v Táboře, nástup možný ihned.

Tvojí prací bude měření a kontrola vyrobených dílců, obsluha obráběcích strojů CNC a zodpovědnost za přesnost a splnění výrobních parametrů.

Pro koho je pozice vhodná?

Pro všechny, kteří jsou ochotni se něco přiučit. Výhodou jsou zkušenosti s řídícím systémem Fanuc a prací na obdobné pozici. Rádi ale zaučíme i zájemce bez praxe a zkušeností. Pozice vhodná pro absolventy.

Požadujeme

základní orientace ve strojírenské technologii
ochota pracovat na 3 směny (7,5 hod)
zručnost a pečlivost
praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

roční bonus podle splnění cílů
příspěvek na dopravu
5 týdnů dovolené
závodní stravování

Detaily nabídky CNC OPERÁTOR | minimální zkušenosti | 30 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát