VÝVOJÁŘ SOFTWARE SENIOR | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Pracovní náplň

Hledáme pořádného seniora! Na pozici softwarového vývojáře sháníme opravdu zkušené developery, kteří mají za sebou alespoň 10 let praxe s jazyky Java, C# nebo C++, pracoval také s PLC programováním a nejsou mu cizí software patterns a OOP.

Orientuješ se v Java, C++ nebo C# programování? Domluvíš se navíc anglicky? Pak jsi náš člověk, do našeho týmu nadšených lidí hledáme VÝVOJÁŘE SOFTWARE!

Co u nás budeš dělat?
- Budeš se podílet na vývoji řídících systémů
- Budeš programovat a tvořit dokumentaci
- Budeš vyvíjet testy

Jako seniorního programátora

Požadujeme

- Min. SŠ vzdělání
- Komunikativní znalost AJ
- Dlouholeté zkušenosti s Java, C++ nebo C#
- Zkušenosti se software patterns, OOP
- Zkušenosti s PLC programováním

Nabízíme

- 13. a 14. mzda
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na dojíždění
- Firemní vzdělávání
- a spousta dalších!

Detaily nabídky VÝVOJÁŘ SOFTWARE SENIOR | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát