SAMOSTATNÝ KONSTRUKTÉR | JIHLAVA

Pracovní náplň

Rozšiřujeme tým konstruktérů!
V mezinárodní společnosti se sídlem v Jihlavě bude Vaší náplní práce:

- Konstrukční práce, spolupráce na vývoji nových výrobků
- Tvorba výrobních výkresů podle zadání a odpovědnost za ně
- Tvorba plánů, schémat, kusovníků
- Tvorba kompletní výrobní a montážní výkresové dokumentace
- Možnost zapojení do vývojových projektů
- Spolupráce s ostatními útvary
- Občasné služební cesty k zákazníkům

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání (ideálně strojírenské zaměření)
- Práce v AutoCad a Inventor
- Znalost angličtiny výhodou - není podmínkou
- Znalost konstrukčního programu
- Schopnost samostatné práce
- Znalost základních výpočtů
- Znalost spojovacího a hutního materiálu výhodou

Nabízíme

- Pružná pracovní doba
- 4 týdny dovolené – po 1. roce 5 týdnů
- Stravenky
- Hlavní pracovní poměr na dobu NEURČITOU
- Zajímavá a perspektivní práce ve výrobní společnosti, možnost růstu
- Nástupní mzda dle praxe a znalostí k jednání

Detaily nabídky SAMOSTATNÝ KONSTRUKTÉR | JIHLAVA

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát