TECHNOLOG | PLASTY | AŽ 50 000 Kč

Pracovní náplň

Hledáme nové TECHNOLOGY do výroby plastových komponent pro automotive! Není vám vstřikování plastů cizí? Jedině dobře, čím zkušenější technolog jste, tím lépe pro nás i pro vás. Ohodnocení se totiž bude odvíjet také od vašich zkušeností s pozicí technologa a plasty.

Jaká je pracovní náplň?
- Účast na nových projektech
- Optimalizace procesů ve výrobě
- Správa a příprava strojů
- Řešení technických problémů ve výrobě vstřikování plastů
- Testování nových výrobků
- Komunikace s nástrojárnami a mateřskou společností

Mimochodem, jedná se o práci na 1 směnu.

Požadujeme

- SOU nebo SŠ vzdělání technického směru
- Zkušenost v oboru vstřikování plastů PODMÍNKOU
- Praxe v automotive určitě výhodou
- Schopnost komunikace v NJ výhodou, ne však nutností

Nabízíme

- Týden dovolené navíc nad rámec ZP
- Měsíční prémie
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Dotované stravování
- Možnost napracovat si hodiny
- Sick days

Detaily nabídky TECHNOLOG | PLASTY | AŽ 50 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát