OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Pracovní náplň

Technické smýšlení + obchodní duch = OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE pro českou firmu zabývající se průmyslovou automatizací.

Pošlete nám svůj životopis a rozšiřte náš tým OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ.

Co Vás bude čekat:
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- komunikace se stávajícími zákazníky
- rámcové návrhy řešení poptávek, zpracování objednávek
- spolupráce s konstruktéry a dalšími specialisty v rámci firmy
- výjezdy za zákazníky po celé ČR

Požadujeme

Bez čeho se neobejdete:
- SŠ vzdělání, ideálně technického směru
- proaktivní přístup, obchodní vyjednávání
- ochota cestovat
- zkušenosti s obchodem (technický produkt)

Co bude velkou výhodou:
- základní znalost AJ
- zkušenosti z oblasti automatizace

Nabízíme

Co Vám nabízíme:
- provize z prodeje
- flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- mobilní telefon, notebook, služební automobil
- příspěvek na stravování

Detaily nabídky OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát