DISPONENT ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ s AJ NEBO NJ

Pracovní náplň

Domluvíte se anglicky či německy? Máte praxi se zákaznickým servisem, zpracováním zákaznických požadavků, objednávkou dopravy a přípravou podkladů pro expedici?

Pokud ano neváhejte a zašlete nám svůj životopis, hledáme DISPONENTA ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ!

Požadujeme

SŠ vzdělání
Praxe v zákaznickém oddělení velkou výhodou
Komunikativní znalost AJ nebo NJ
Snalost SAP výhodou
Samostatnost, pečlivost
Výborné organizační a komunikační schopnosti
Odolnost vůči stresovým situacím
ŘP sk. B

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- výkonnostní prémie, prémie za přítomnost
- podíl na hospodářském výsledku společnosti
- příspěvky na životní popř. penzijní připojištění
- příspěvky na ubytování nebo dojíždění
- silná podpora jazykového a profesního vzdělávání
- dotovaní stravování
- firemní svozy

Detaily nabídky DISPONENT ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ s AJ NEBO NJ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát