KONTROLOR KVALITY|2 SMĚNY

Pracovní náplň

Pojďte nám pomoc s výstupní a procesní kontrolou.

V ryze české zámečnické společnosti hledáme šikovné uchazeče, jejichž oku neuknikne žádná závada.

Co budete dělat?

- Kontrola vstupních materiálů.
- Kontrola vyráběných dílů ve všech fázích procesu.
- Provádění záznamů z realizovaných měření a kontrol.
- Dokumentování a evidence neshodných dílů.
- Kontrola provozní a technické dokumentace na pracovišti.
- Vypracování měrných protokolů, vzorkovacích zpráv.

VAŠE ŠANCE NASTARTOVAT KARIÉRU NA KVALITĚ!

Požadujeme

Samostatnost , spolehlivost a zodpovědnost.
Předchozí praxe výhodou, nikoli podmínkou.
Orientace ve výkresové dokumentaci.
Ochotu učit se novým věcem.
Ochota práce ve dvousměnném provozu.

Nabízíme

týden dovolené navíc
stravenky 80 Kč/směnu - plně hrazené zaměstnavatelem
práce přímo jako kmenový zaměstnanec
po půl roce smlouva na dobu neurčitou
výhodný mobilní tarif pro Vás a Vaši rodinu

Detaily nabídky KONTROLOR KVALITY|2 SMĚNY

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát