ZÁKAZNICKÝ SERVIS s AJ, 35 000 Kč

Pracovní náplň

Jste komunikativní, baví Vás kontakt se zákazníky a domluvíte se anglicky? Pokud hledáte rozmanitou práci ozvěte se!

Pošlete svůj aktuální životopis v anglickém jazyce.

Co bude Vaší náplní práce?
- každodenní telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky
- správa objednávek od A do Z (tvorba objednávek, zajištění dopravy, fakturace)
- spolupráce se skladem, zajištění zpracování objednávek ve stanoveném čase
- řešení problémů s dopravou a případných reklamací
- vedení dokumentace
- komunikace napříč společností

Požadujeme

- Angličtina pro každodenní komunikaci se zákazníky
- Minimálně 2 roky zkušeností v zákaznickém servisu, obchodu či/nebo logistice
- Microsoft Excel, Word a Outlook
- Prozákaznický přístup

Nabízíme

- 13. plat
- Flexibilní začátek a konec pracovní doby
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na wellness
- Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
- Možnost občasné práce z domova

Detaily nabídky ZÁKAZNICKÝ SERVIS s AJ, 35 000 Kč

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát