Parlez-vous français?

Pracovní náplň

Milujete Francii, francouzské jídlo a kulturu?
Mluvíte francouzsky a mrzí Vás, že možnosti navštívit zemi Galského kohouta jsou nyní tak omezené?
Pokud hovoříte i anglicky, mám pro Vás skvělé řešení, díky kterému budete mluvit francouzsky s rodilými mluvčími na denní bázi.
A všechno to z centra krásných Budějovic, nikoli Prahy, či Brna! Ve firmě, které růst nedokáže zpomalit ani Covid.

Požadujeme

Nezapomeňte jen, že kromě francouzštiny budete potřebovat:

- Komunikativní angličtinu
- Zájem o administrativní práci
- Pečlivost a smysl pro detail
- Dobrou energii a férovost

V našem tymu je skvělá atmosféra. Není to pouhá fráze, myslíme to doopravdy! Chceme, aby to tak zůstalo, a proto u náboru klademe důraz nejen na profesní předpoklady uchazečů.

Zní zajímavě? Ráda řeknu více.
Těším se na Vaše životopisy.

Nabízíme

- Bonusy a příplatky
- Stravenky
- Příspěvek na dopravu
- 25 dní dovolené
- 2 Sick day
- Flexibilní pracovní doba
- Občasný Home Office
- Krásné kanceláře a parkování zdarma

Detaily nabídky Parlez-vous français?

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát