MANAŽER SKLADU, služební auto

Pracovní náplň

Hledáme zkušeného MANAŽERA SKLADU, který má přirozenou autoritu a předchozí praxi s vedením podřízených.

Potřebujeme silného leadra, který zajistí plynulý hod skladu. Který rozdělí, a bude průběžně kontrolovat práci skladníků a team leadrů.

Budete zodpovídat za systém příjmu a expedici zboží.
Budete se podílet na přípravě a realizaci inventur.
Dobrým nápadům meze neklademe, proto uvítáme veškeré připomínky, které pomohou zlepšit naši stávající procesy.

Požadujeme

Těšíme se na strukturované životopisy kandidátů, kteří mají:

- min. 2 roky předchozí zkušeností ze stejné pozice
- praxi s vedením podřízených
- přirozenou autoritu a perfektní organizační schopnosti
- ŘP skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme

- služební auto s možností použití k soukromým účelům
- stravenky

Detaily nabídky MANAŽER SKLADU, služební auto

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát