VÝROBNÍ INŽENÝR, 50 000 Kč

Pracovní náplň

Co Vás musí na naši pozici VÝROBNÍ INŽENÝR vystihovat?
VŠ strojírenské vzdělání, zkušenost s řízením projektů, okrajová zkušenost s projekty štíhlé výroby a angličtina pro denní pracovní využití!

Jaké úkoly Vás čekají:
- rozvíjet výrobní a zkušební postupy ve spolupráci s týmem výroby a ve spolupráci s vývojem produktů
- analyzovat a rozvíjet nápady ke zvýšení efektivity a kvality výroby
- navrhnout a implementovat montážní vybavení, nástroje a zkušební zařízení
- zlepšit výrobní procesy (Lean Management)
- spolupracovat s externími partnery na vývoji strojů a zkušebních zařízení
- spravovat investiční a automatizační projekty
- podporovat oddělení kvality
- vytvářet dokumentaci pro montáž podle specifikací systému řízení kvality
- denní podpora výrobních a technických služeb

Požadujeme

VŠ/Bc. vzdělání v mechatronice nebo strojírenství
AJ pro pracovní využití + technická angličtina, denní využití
Zkušenost s vývojem výrobních strojů, automatizačních systémů
Zkušenost s řízením projektů
Zkušenosti s projekty štíhlého řízení výhodou
Uživatelské znalosti 3D-CAD (nejlépe SolidWorks)

Nabízíme

13.plat
5 týdnů dovolené
flexibilní pracovní doba
notebook
mobilní telefon
příspěvek na penzijní připojištění