MANAGER DIGITAL - Web & UX, Českobudějovicko

Pracovní náplň

Máte zkušenost s projektovým řízením v oblasti marketingu, popř. IT oblasti? Hledáme kandidáta na pozici MANAGER DIGITAL - WEB & UX. Pokud máte VŠ a komunikativní anglický jazyk, zjistěte se více informací k pozici. Jedná se o jedinečnou šanci pracovat u opravdu stabilní nadnárodní společnosti.

Vaším úkolem bude:
- rozvoj webu v portfoliu zaměstnavatele z pohledu UX
- optimalizace zákaznické cesty a vytváření obsahu stávajících webů včetně SEO

Budete mít vlastní produktovou road mapu a budete nastavovat interní i externí procesy v rámci rozvoje webového obsahu!

Mzdová otázka otevřená, vždy záleží na konkrétních zkušenostech. Takže pokud se na to podle uvedeného popisu cítíte, určitě nám zašlete svůj profil!

Požadujeme

Rozhled v oblasti digitálního marketingu
VŠ vzdělání
AJ komunikativní, vyuití písemná i ústní forma
ŘP sk. B, aktivní řidič

Výhodou jsou tyto dovednosti a schopnosti:
Zkušenost s projektovým řízením
Analytické myšlení
Schopnost prezentovat své vlastní názory
Zájem o oblast energetiky

Nabízíme

5 týdnů dovolené
Stravenky
Příspěvek na penzijní připojištění
Vzdělávání a systematický osobní rozvoj
Příležitost k profesnímu růstu
Pružná pracovní doba
Placené volno nad rámec zákoníku při významných životních událostech