Servisní a montážní pracovník

  • Ostrov

Pracovní místo ( Servisní a montážní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Dušková Jitka Bc., tel.: 353 301 222, e-mail: duskova@konceptfast.cz

Přijmeme na hlavní pracovní poměr nebo na dohodu o provedení práce servisní a montážní pracovníky.
Náplň práce:
Montáž a servis měřidel.
Požadujeme:
Manuální zručnost a pečlivost, zodpovědný přístup, loajálnost a flexibilnost, komunikační schopnosti, řidičské oprávnění skupiny B, uživatelská znalost práce na PC, výpis z rejstříku trestů.
Výhodou je vyučení v oboru topenář, instalatér nebo mechanik měřící a regulační techniky.
Nástup: ihned nebo dle dohody.
Nabízíme:
Zaškolení, stabilní zázemí společnosti.