ELEKTROMECHANIK | RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Pracovní náplň

Sháníte stabilní zaměstnání v prosperující společnosti? Máte úplné střední odborné vzdělání zakončené maturitou, praxi v opravách elektrických zařízení a dobrou orientaci v technické dokumentace? Pak hledáme právě VÁS !

V zastoupení našeho klienta sháníme zkušeného elektromechanika, který bude ochotný pracovat v nepřetržitém provozu.

Pokud splňujete uvedené požadavky, neváhejte nám zaslat životopis! Nabízíme stabilní zaměstnání, pracovní poměr na dobu NEurčitou a v případě bohatých zkušeností možnost pracovat jako SMĚNOVÝ VĚDOUCÍ.

Požadujeme

- ÚSO v oboru elektro (slaboproud výhodou)
- Vyhláška 50 §5, 6 a vyšší
- Praxe v opravách elektrických zařízení
- Dobrá orientace v technické dokumentaci
- Znalost práce na PC
- Znalost automatizace
- ŘP skupina B
- Znalost NJ/AJ výhodou

Nabízíme

- stravenky 85,- Kč / odpracovaná směna
- 13. a 14. mzda
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- vzdělávání
- firemní akce
- příjemné pracovní prostředí

Detaily nabídky ELEKTROMECHANIK | RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát