Skladník - prodejce

Pracovní místo ( Skladník - prodejce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Rachová Martina, tel.: 731 142 487, e-mail: zamestnani@biesse.cz
Zavedený velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem a osvětlením hledá zodpovědného a pečlivého kolegu na pobočku v Karlových Varech
Náplň práce
"manipulace, vyskladňování a přijímání zboží
"obsluha zákazníků, práce se čtečkou čárových kódů, technická podpora zákazníků
Nabízíme:
"práci na HPP v úspěšné a stabilní společnosti s možností osobního růstu
"jednosměnný provoz
"motivující finanční ohodnocení
"příspěvek na stravování ve formě stravenek (v hodnotě 110,-Kč)
"firemní akce, slevy na zaměstnanecké nákupy
"nástup možný ihned nebo dle domluvy
"Plat od 23 000 Kč - po zapracování prémie za dosažený výsledek

Požadujeme:
"SŠ nebo výuční list (elektro obor výhodou)
"znalost elektroinstalačního materiálu výhodou
"příjemné vystupování, komunikativnost, fyzická zdatnost, samostatnost