VEDOUCÍ PROGRAMÁTOR CNC | JABLONEC NAD NISOU

Pracovní náplň

Umíš programovat CNC stroje? Máš praxi ve firmě MIMO automotive nebo v menší společnosti? Upravíš si výkres v AutoCADu? Máš zkušenosti s vedením lidí? Potom zareaguj posláním svého životopisu na novou pozici:

VEDOUCÍ PROGRAMÁTOR CNC

Náplň práce:

* programování a obsluha CNC strojů značky Trumph
* tvorba provozní a technické dokumentace CNC
* zjišťování příčin nejakostní výroby a spolupráce na jejich odstraňování
* zaškolování nových operátorů
* vedení týmu o 5-6 lidech

Požadujeme

Co od Tebe očekáváme?

* praxi na obdobné pozici ve firmě MIMO automotive či menší společnosti
* zkušenosti s vedením týmu
* Aj min.B1
* znalost technologie TRUMPF / TRUMATIC velkou výhodou
* využiješ kreslení v AutoCADu / Inventoru
* budeš si sám řídit pracovní tempo a zodpovídat za konečný výrobek

Nabízíme

- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- práce se špičkovými technologiemi
- kurzy angličtiny
- obědy na pracovišti
- dobré platové ohodnocení a další profesní růst