Team Leader s němčinou

Pracovní náplň

Pozice: Vedoucí AP týmu - německý trh - Accounts Payables.

Možnost i zkráceného úvazku: 30 hodin/týdně.

Společnost: Mezinárodní - útulné kanceláře, přátelské prostředí, malé SSC

Spolupráce: Smlouva na dobu neurčitou.

Poloha: blízko stanice metra, blízko centra

Vaše povinnosti:

- Řízení týmu kolegů podporujících německy mluvící trh

- Podporovat řízení ve smyslu sladění provozních činností s organizačními cíli

- Reporting

- Spolupráce s auditory a vnitřními kontrolami

- Podílení se na implementaci nových softwarových řešení (např. SAP HANA, OCR)

Požadujeme

Pozice má následující požadavky:

o 3-5 let zkušeností v oblasti financí (ideálně AP, AR, Credit atd.)

o Angličtina a Němčina na úrovni minimálně B2 – a ideálně český nebo slovenský rodilý mluvčí

o Spolupráce při zlepšování procesů v týmu
o Schopnost vyjednávat na základě faktů.

Velkou výhodou je:

Znalost SAP

Předchozí pracovní zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Pružná pracovní doba (9:00 - 14:00 na pracovišti)
* Možnost práce z domova (home office)
* Stravenky – 110 Kč/den
* MultiSport karta
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvek na jazykové vzdělávání
* Slevy na firemní produkty
* Možnost rozvoje a růstu v oblasti vedení týmu a projektového řízení
* Moderní pracovní prostředí, snadno dostupné veřejnou hromadnou dopravou

Detaily nabídky Team Leader s němčinou

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát